Подбор на добавки за стак.

Здравейте,
на 19г съм,72кг,177см висок и искам да си сглобя един стак с ваша помощ.Целта ми е да кача ММ и да постигна максимално възстановяване.Тренирам 5 дни в седмицата от няколко месеца,като имам и предишен стаж.В предишни теми получих мнения,че ако храненето ми е добро няма да спечеля нищо от протеина,но въпреки това приема от BCAA-то ще ми е 12гр (2 дози по 6 гр) и ще имам още 6-7гр от протеина за да получа почти 20 към които се стремя.Другата комбинация която съм решил да изпробвам е креатин с бета аланин,за която дотук не съм прочел лошо мнение.Витамините за парите са си перфектно допълнение в моите очи (28лв-100 хапчета).Смятам да приемам витамините сутрин,бета аланинът да го разделя на три дози по 2гр(Сутрин,на обяд и на тренировка),BCAA-то да го пия по време на тренировка,а протеинът и креатинът да ги приемам след тренировка.Дотук това което съм решил да закупя е:
Протеин-Allmax isoflex
Bcaa:Olimp Xplode
Креатин:Allmax
Beta-alanine:Olimp Xplode
Vitamins:Now (комплексни)
Приемам всякакви критики,но единствено искам мнения по темата,не реторични въпроси и теми които не касаят темата.Благодаря Ви!

31.05.16
11:35

Протеин,аминокиселини,креатин,бета-аланин и витамини вършат чудесна работа в съчетани със здрава храна. Храната ти как е?

Като вид добавки, изборът е супер, но дали са подходящи за теб няма как да се каже.

Добавки се купуват и приемат според начина на хранене, спроред вида тренировки и според целите. За първите две нямаме информация.

Например, ако тренировките ти са чисто силови, с висока интензивност и съответно ниски повторения (1-5), от бета-аланин няма да извлечеш полза.

От полза ще ти е тази наша статия. :)

Здравей Тихомир,
в сериите си нямам повторение между 1 и 5.Изчел съм повечето статии и единственото ми колебание за момента е дали да заменя протеина с още една доза бцаа и омега 3 която да приемам на закуска с витамините.Благодаря!

03.06.16
14:05

Ако си набавяш нужното количество протеин от храната, може да го замениш с БЦАА.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1