Нвд диета

31.05.16
13:42

Здравейте , искам да ви попитам дали  диетата ,която съм харесала е добра за мен . Родих преди 6 месеца и сега имам да свалям ужасно много , цели 30 кила , което незнам как да го постигна...  като се разрових в Гугъл попаднах на вашата страница  която  много ми хареса и се надявам да ми дадете съвет и дали съм тръгнала в правилната посока за свалянето на тези кила . И да не забрава да ви кажа ,че пия хапчета за вид епилепсия и задачата става още по сложна да сваля ,а съм провала много диети .

Габриела,

- коя е диетата, която си си харесала? Как да се коментира нещо, когато не си дала информация за него? :) Това “НВД” в заглавието никак не е достатъчно.
- добави и повече информация за себе си (как се храниш сега, спортуваш ли?); ако има препоръки от лекар по отношение на спорт и хранене и т.н.

01.06.16
09:47

Ако те първа започваш хранителен режим, по- добре започни с нещо по-леко като РБД
http://www.bb-team.org/articles/910_otslabvane-s-ravnomerno-balansirana-dieta-rbd
Напиши ни какво консумираш сега и какво мислиш да хапваш след като започнеш с режима.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1