Спорт

04.06.16
23:33

Здравейте колеги.Нуждая се от Вашите съвети.Имам зала за щанги и дворно помещение с лостове и успоредка и мога да смесвам двата типа тренировки.Но съм лаик в тази област и не ми е ясно как да тренирам правилно(честота,интензитет,серии,повторения и обем на тренировката).В залата нямам машини с кабели и гладиатори,но имам лежанка ,щанги (права и крива) ,много тежести,дъмбели,гири ,ластици и пружини и мисля ,че ще ми стигнат за базови движения?Другия ми въпрос е как да се храня и по колко за да правя сила и маса?

Темата беше редактирана от shtangata на 04.06.16 23:34.

Здравей!

А какъв ти е спортният опит до този момент? Как си тренирал? Какво можеш (не можеш)?
Как се храниш сега?

Добави повече лична информация.
Няма как да се гадае. :)

11.06.16
00:06

казано от Вероника Налбатска на 06.06.16, 19:53:

Здравей!

А какъв ти е спортният опит до този момент? Как си тренирал? Какво можеш (не можеш)?
Как се храниш сега?

Добави повече лична информация.
Няма как да се гадае. :)

Имам спортен опит в баскетбола,но това бе преди.Тренировките бяха силови:Осем движения: лежанка,клякания,набиране,кошнички,преса за рамо и бицепсово сгъване + тласкане и изхвърляне.Състоящи се от 3 серии по 2-3 или 5 повторения не до отказ за свежа сила + бягане 5 км.Сега не бягам! Ям месо,риба,хляб и ориз + картофи.Сега пак така тренирам.На лежанка съм слаб - 90 кг. Отделно мога да клякам на 1 крак и лицеви на 1 ръка.Само не знам как да покача маса,не разбирам от културистични тренировки и диети.Искам ръка 40-43см ,крака си имам!!!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1