Възможно ли е да не се възприемаме реалистично

27.06.16
17:53

Здравейте! Не знам до колко правилно съм съчинила заглавието, но както и да е...Проблемът е следния от доста време насам всички ми повтарят, че съм прекалено слаба дори съм отивала към грозно слабо, но защо ли аз мисля че специално краката ми не са от най-слабите (най-вероятно сега си мислите “Боже това момиче нормално ли е? Да не си болна? и други) Просто ми беше интересно защо става така възможно ли е аз да не се виждам така както наистина изглеждам?

Carbohydrate

27.06.16
17:56

И най-вероятно е така.

Да, възможно е да се виждаме по един начин (цялостен образ или части от нашето тяло), а реално да не е съвсем така.
Сред жените е често срещано да си виждат краката “големи”, “огромни”, “прекалено мускулести” и т.н., а това да е далеч от истината.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1