Греша ли или съм нетърпелива?

30.06.16
21:51

Преди 2 години в 8 клас (14годишна) бях 90кг. (158см - висока) .Дойде ден в който реших, че ще се променя. В рамките на 1 година свалих само 10кг. Все качвах килограм два, след това гладувах и ги свалях отново. Бях страшно несериозна, купих си бягаща пътека на която не тичах, нещо все ме дърпаше надолу...Преди 8 месеца започнах да ходя на фитнес с една приятелка, нито промених храненето, нито давах всичко от себе си на тренировките. Само статуса ми пред всички стана на трениращ човек. Тренирах почти всеки ден, без програма, без инструктор. Уж тя разбираше, но осъзнах че не мърдаме от едно място. След първия месец тя се отказа, продължих сама. Гледах, четях разни неща, та така още 2 месеца (редовно)тренирах сама свалих около 6кг. още първия месец. После се запалих по бокса, вече тренирам поне по 3 пъти седмично бокс и един ден фитнес, повечето пъти тренирам крака.  Храненето ми е доста по-нормално. Не ям никакви бързи храни, пици бургери и тн. даже не обичам. Наблягам много на плодовете и зеленчуците, рядко на месо. Проблема ми е че започнах да ям много сладко последните месеци (8-9). Преди дори не обичах садко, но сега все сладко ми се яде. Според мен тренировките са ми супер добри, изморявам се, потя се страшно много(сменявам по 2 тениски), но в килограмите не мърдам. Все съм 73-74-72…. Дори много да се тъпча в някакъв период не качвам, когато гладувам същото...нито свалям нито качвам, тренирам, движа се, ходя много пеша, карам колело...но кантара не мърда, да мазнините определено са се стопили много!!! Съдя по дрехи и снимки преди 8месеца, но кантара не мърда. Чувствам, виждам че правя тяло и се променям, но кантара все си седи на едно място... Много бих се радвала ако някой изкаже някакво мнение като цяло за моя случай

Carbohydrate

30.06.16
22:06

Твоя случай е типичен за всички. Просто кантара не отчита: дали си свалила мазнина и качила вода, дали имаш храна в стомаха, дали са ти заякнали мускулите)))..щом виждаш промяна..и ти харесва, значи всичко е наред ;)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1