Протеин + л карнитин

Привет нов съм тук...надявам се за коректност и добри съвети.Бивш спортист съм 8 години кану—каяк +всички останали допълнителни тренировки крос,щанги,плуване и.т.н спрях поради контузия и се залежах...и така след 5 години в опити да се върна в спорта все не успявам поради ред причини....Но от половин месец съм се надъхал и тренирам отново...28 години съм 175см висок 80кг,искам да сваля подкожни мазнинки в областа на корема,да стегна малко тялото,и да изглеждам по прилично ...поръчал съм си л карнитин +сурватачен протеин въпросът ми е кога и по колко да пия от двете благодаря предварително...по—здрави

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1