Здравейте ако може малко помощ

Здравейте, бих искал да задам може би тъп въпрос, но ще го задам въпреки това, че може да получа упреци и тем подобни. Не зная дали е точното място, но ще пробвам. Искам и да уточня, че нищо не разбирам от добавки, бустери и т.н. Затова се надявам да получа що годе по конкретна и доста съкратена информация относно това което искам да разбера. Благодаря предварително на хората които ще се включат в тази тема, а именно въпросът ми е: Аз съм 176см, около 80кг. тренирам от няколко месеца, искам да взема малко помощни средства, стимулиращи и нз как да ги нарека, подчертавам Не искам да отслабвам и свалям килограми от теглото си! Имам си корем/че искам да кача тоя шкембак в ръцете, гърдите, раменете. Какво бихте ми препоръчали, в смисъл не искам да вземам постоянно някакви работи искам просто да спомогнат за по-бързото оформяне за, хайде да не са плочки, плосък корем ми е достатъчен. Гледам има някакви: Напомпващи неща, Енергийни бустери,  Протейн различни видове в смисъл не искам и да качвам повече килограми, че имам мисля бяха 3 дискови херний и не е хубаво да качвам още, някакви Анизотропни или нещо от сорта, Не разбирам и искам да пробвам, но за кратко, а не за постоянно, примерно да вземам само за месец или 2, не за повече, също да не са някакви космически суми, четох някакви неща за стромба и генер о_О нищо не разбрах и не желая и да се увреждам много. Благодаря за разбирането! А сетих се искам да попитам ластиците за трениране, като пише примерно 16-25кг. това отговаря на щанга и дъмпел с тези килограми или е нещо друго, благодаря отново!

Темата беше редактирана от Венцислав Атанасов на 01.07.16 14:37.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1