Моля дайте си мнението :)

Здравейте , аз съм момче на 17 год. , 1,87см. , 70 кг .
Тренирам фитнес сериозно от 3 месеца (и преди съм тренирал) , искам мненията ви за програмата ми и дали да продължавам така :)–, като знаем че тялото ми е вид - ектоморф ( сложил съм снимка) . И се чуда дали да права кардио събота и неделя за да сваля паласките , щото ме дразнат много , но нали съм в процес на качване на маса и това кардио .....
Ще се радвам на мненията ви :).
Понеделник
Гърди 40 мин.
Корем 15 мин.

Вторник
Гръб 50 мин .
Трапец 10 мин.

Сряда
Почивка

Четвъртък
Рамена 30 мин.
Крака 30 мин.

Петък
Бицепс,Трицепс 40-50 мин.
Корем 20 мин.

Здравей.

Написаното от теб не е пълна програма и не става ясно как точно тренираш.

Две неща на първо време мога да дам като съвет:
- нямаш нужда от подобен сплит
- нямаш нужда от 40-50 минутни тренировки за 1 мускулна група

09.07.16
12:26

Каквито и цели да имаш, винаги е добре като започваш още от началото да изградиш хубава база от упражнения, които ще ти дадат основните техники и знанич нужни за постепенно напредване. Затова ти препоръчвам да си направиш една програма, в която тренираш цялото тяло всяка тренировка, 3 пъти в седмицата. Аз лично започнах сплит 6 месеца след като започнах, но сега се върнах към по-компактна тренировка

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1