Малко Помощ

27.07.16
14:23

Здравейте искам да ви попитам на 20г. съм 90кг. тренирам от 2-3г. ама не постоянно  но пт последните 4 месеца си тренирам Редовно  та въпросът ми е можете ли да ми препоръчате някаква тренировъчна програма за покачване на мускулна маса  или Някакъв Хранителен режим за премахване на  излишните мазнини и едновременно и да кача Мускулна маса  А не да я загубя до къо правя диета. Тренирам по 2ч. секи ден Горе долу са получава Че Тренирам Секи мускул  на 5 тия ден. Ако ми отговорите Ще ви бъда много благодарен :) 
От много време чета из Нета един вика Не яж за да ослабнеш в др теми пише  треба да се яде достатачно За да се увеличи мускулната маса  в др теми пише че треба да се храни човек достатачно иначе може да му се намали Мускулната маса  абе напраоо полудех и нз чудя се ко да правя  Моля ви помогнете Мс предварително

казано от Dangerous Killer на 27.07.16, 14:23:

Здравейте искам да ви попитам на 20г. съм 90кг. тренирам от 2-3г. ама не постоянно  но пт последните 4 месеца си тренирам Редовно  та въпросът ми е можете ли да ми препоръчате някаква тренировъчна програма за покачване на мускулна маса  или Някакъв Хранителен режим за премахване на  излишните мазнини и едновременно и да кача Мускулна маса  А не да я загубя до къо правя диета. Тренирам по 2ч. секи ден Горе долу са получава Че Тренирам Секи мускул  на 5 тия ден. Ако ми отговорите Ще ви бъда много благодарен

Искаш мусколна маса вместо подкожна мазнина?
Като за начало тябва да изчистиш мазнината 1 месец, 6 дни в седмицата кардио. Около 2 - 3 км.
Нисковъглехидратна диета през този един месец на чистене, единствените въглехидрати да са от закускта (мляко с овес) и от хляба ( 2 филии многозърнест, по възможност протеинов)
През този месец ще почнеш да вдигаш по малко в фитнеса, но не се плаши от това.
След като мине този месец на чистене се почва качване на чиста мусколна маса, става по бавно от чистенето, но имай търпение.
Вземи си гейнър, креатин, и глутамин.
Диетата ще си остане същата, но с по-голямо количество храна,( ако си с гейнър, ако си с протеин ще ти трябва такава за покачване(високовъглехидратна))
http://www.belchohristov.com/златните-25-закона-за-мускулната-маса-ф/

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1