Гинекомастия

28.07.16
00:38

Здравейте!

Ам съм на 13 години и мисля че имам гинекомастия от 2 години! Четох че се лекува само със операция но се надявам да има друго лечение!! И ако може да се излекува само със операция ми кажете къде е най-евтината операция защото аз не съм от много заможно симейство!! Мерси предварително!!

28.07.16
07:48

Здравей,

Почни да тренираш с тежести да си развиеш малко мускулатурата и изчакай да ти мине пубертета преди да си поставяш самодиагнози. Хормоните ти тепърва има да те оформят. Също говори с родителите си за нещата, които те притесняват. Ако разберях че някое от моите деца пита напълно непознати в интернета за страховете и притесненията си вместо да говори с мен, щях сериозно да се натъжа.

28.07.16
15:00

Димо знам де но ме е малко срам да кажа на родителите ми

28.07.16
16:18

Детска работа :)

Искам да запомниш от мен едно нещо. Родителите ти за цял живот ще са хората, които най- силно и най- безкористно те обичат и ги е грижа за теб.

Относно конкретния ти въпрос, дори и някой да ти каже колко струва операция (ако изобщо струва нещо - може да се поема и от ЗК), тогава какво? Сам ще си събереш парите и тихомълком сам ще отидеш да се оперираш със залепени фалшиви мустаци да изглеждаш пълнолетен ли? Как смяташ да избегнеш разговора с родителите си по темата?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1