Търся няколко съвета за покачване на ММ.

05.08.16
22:04

Здравейте!

Онзи ден си взех Протеин и Креатин. Това са първите добавки, които си взимам. Днес за първи път пих и веднага почнаха газовете впрочем, което е част от страничния ефект, както съм чел. Протеина не е менте според мен, нито креатина, дадох 61 лева за тях и самия магазинер ми ги препоръча. Това не е гранат разбира се, но да питам и вас.
Протеина: http://musclegenix.com/en/product/whey-protein-100-en/
Креатина: http://supplementreviews.com/scitec-nutrition/100-creatine
Първото е в кутия от 1 кг, другото от 300грама.

На 24 години съм, висок съм 1.79/1.80, тежа 65.

Тренирам от няколко години. Резултати естествено има, но покачването е в застой. Разбира се, аз просто не се храня както трябва, а и както ви казах, не съм пил добавки. Реших най-накрая, като ще тренирам, поне да го правя както трябва. Случвало се след тренировка, да легна на леглото и да не мога да стана просто от умора.

Искам да ви попитам, взех си овесени чдки 2 кила, взех си ориз 10 кила, мляко ще пия всеки ден, понеже в момента съм в едно село. Мед ще ям всеки ден, понеже в това село се занимавам с пчели и мед на корем. Меси разбир се ще ям всеки ден. Взех си пълнозърнест хляб, яйца се досещате има бол пак ще ям всеки ден, пълнозърнест хляд си взех и т.н.

Дайте няколко съвета горе долу по-колко да ям. Ще тренирам 4 пъти седмично и т.н.

МЕРСИ!

06.08.16
11:11

казано от Hard Rock на 05.08.16, 22:04:

Здравейте!

На 24 години съм, висок съм 1.79/1.80, тежа 65.

Тренирам от няколко години. Резултати естествено има, но покачването е в застой.

Дайте няколко съвета горе долу по-колко да ям. Ще тренирам 4 пъти седмично и т.н.

МЕРСИ!

4 пъти седмично е голям разход на енергия. Може би трябва да опиташ с тридневен сплит. Има повече време за почивка, възстановяване и натрупване на мускулна маса.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1