Препоръчайте ми суроватъчен протеин

14.08.16
16:40

Здравейте
искам да си взема суроватъчен протеин, който ще пия след тренировка (тренирам 2-3 пъти седмично) или понякога в дните без тренировка. Като цяло ми трябва основно за покачване на мускулна маса и за възстановяване.
Преди години съм си вземал OPTIMUM NUTRITION 100% Whey Gold Standard. Още ли е актуален този протеин или има по-добри предложения като цена-качество?
Мерси

Темата беше редактирана от mooncow на 14.08.16 16:40.

Според мен най добрият протеин е на MAYPROTEIN (Impact Whey Protein), цената му е добра и е качествен.Не се залъгвай да копуваш много скъп протеин,няма  разлика с по-евтиния.Избирай марки доказали са се на пазара,а не някакви измислени.

Теди Илиева

14.08.16
17:27

За целите, които си посочил по-добре се ориентирай към вечеря с две-три пържоли, тук-там яйца т.е. качествена храна... Прегледай дневника на Личката да видиш каква храна пазарува, каква форма е докарал и поддържа.

Бих оправдала да се посегне на този род продукти от фитнес индустрията от любопитство и в случай, че много обичаш сладко, а си на ограничителен режим за някакъв период от време.

Като погледнеш състава на продукта, който си посочил, е видно, че това е сухо мляко с подсладители, соев лецитин (на мъжете им растат ц*ц* от него), осакатено какао и разни други безполезни съставки. Ако искаш мляко - купуваш си мляко, ако искаш какао, купуваш си какао. Това е моето мнение.

Аз лично съм пила на Dymatize (с подсладител Стевия), на Scitec (сториха ми се прекалено сладки на вкус) и в момента имам пакет на My Protein Whey – ISOPRO 97 (беше на примоция и с него си правя палачинки понякога). Има теми за вкусни протеини, потърси във форума, а най-добре да си поръчаш мостри, да видиш кое ще ти допадне.

Мнението беше редактирано от Теди Илиева на 14.08.16 17:28.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1