Една и съща храна

07.09.16
20:12

Здравейте! Аз съм на 17г тежа около 60кг както всеки знае пита се каква храна е полезна всеки казва: месо яйца мляко ориз Риба извара ов.Ядки плодове и т.н
Но лично на мен ми омръзват всеки ден като се събуждам да готвя/Ям яйца ов.ядки след това с месата ориза и др. Няма ли нещо друго което може да ям и най-вече че аз съм доста слаб това ми го казаха и във Фитнеса! Значи ли това че може да ям всичко което ми се яде след като наистина съм слаб какво да правя! Как мислите вие?

Темата беше редактирана от Thomas Dimitrov на 07.09.16 20:15.

Експериментирай, има сумати рецепти, а ако толкова ти тежи тази храна разнообразявай, с каквото ти е вкусно.

Carbohydrate

07.09.16
20:27

казано от Thomas Dimitrov на 07.09.16, 20:12:

Здравейте! Аз съм на 17г тежа около 60кг както всеки знае пита се каква храна е полезна всеки казва: месо яйца мляко ориз Риба извара ов.Ядки плодове и т.н
Но лично на мен ми омръзват всеки ден като се събуждам да готвя/Ям яйца ов.ядки след това с месата ориза и др. Няма ли нещо друго което може да ям и най-вече че аз съм доста слаб това ми го казаха и във Фитнеса! Значи ли това че може да ям всичко което ми се яде след като наистина съм слаб какво да правя! Как мислите вие?

гледай Рататуй, филма))

07.09.16
20:37

Carbohydrate: Аз не само обичам филма “Рататуй” но и ястието/манджата хубаво че ме потсети благодарения! Ето какво ще ям “Рататуй” :D

09.09.16
12:25

казано от Thomas Dimitrov на 07.09.16, 20:12:

Добре де кажи какво толкова много ти се яде което не включва тези храни които си изброил.
Замисли се че имаш 30 вида риби които можеш да си купиш и направиш по 200 различни начина.
Имаш 4 основни вида животни от които ядем месо............. незнам колко хиляди рецепти, вякакви комбинации...
Но да .... Рататуй е голям филм :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1