Моята " идеална" диета за покачване

15.09.16
15:50

Винаги сам имал проблем с храненето и още като почнах да спазвам режим беше просто непосилно и се отказах. Гледам да ям колкото мога повече, трябва да надхвърля 2200 калории на ден а не мога и предполагам че затова прогреса ми е мн бавен. Диетата е следната

закуска - някаква закуска с 2 кисели млека / макарони с сирене и масло
втора закуска - 1 кисело мляко ( понякога и с 2 банани или 2 кисели млека) (3,6%) / нищо
обяд - 3 кюфтета, салата от домат и краставица, хлебче, лъжица лютеница / някакво ядене от Болеро, 1-2 млека, хлебче
следобед - нищо / 1 мляко
обяд - пилешко/свинско (понякога и картофи), 1-2 млека / ядене от Болеро
късно вечер - спагети ( онези полу готовите) 1-3 пакетчета / нищо

Не е най-доброто, но горе долу става ли, а и някъде бях чул за високо калорична бисквитка която имала няколко хиляди калории. Ако наистина ги има от къде се взимат

Темата беше редактирана от Симон Петров на 15.09.16 15:51.

За мен това хранене е далеч от добро. Не става.
Ясно се вижда и лошият баланс на макронутриентите.

Ако трябва да сме честни - 2-3 пържоли, 5 цели яйца, 100 g сирене, 100 g кашкавал и 2 шепи сурови бадеми - ето ги 2000 kcal, при това несравнимо по-качествени. Като се прибавят салати и гарнитури храненето придобива коренно различен вид.

Тая щуротия за вълшебни бисквитки я забрави. Няма такова нещо.

Силно препоръчително е да пишеш грамотно.

Мнението беше редактирано от Кольо Пияндето на 15.09.16 16:11.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1