Ефективни - Фет Бърнър и Л-Карнитин

02.10.16
18:40

Здравейте,

От седмица съм на стриктно НВД - с въглехидратна ротация.
Стаж - 12г., тегло - 92 кг.
Цел - намаляване на мазнините.
5 тренировки седмично, не правя кардио в момента.

Искам да си взема Фет Бърнер и Л-Карнитин. Поради многото добавки на пазара, имам една молба към по-запонзатите с добавките за изчистване на мазнини. Възможен е и прием на суплементи поотделно, КЛА, Йохимбин, Кофеин и т.н. Според вас, коя е най-работещата формула в момента? Цената - не е фактор. Искам възможно най-доброто, което мога да взема. Диетата е стриктна и я спазвам на 100% Там нямам проблем.

Благодаря предварително на всички, които ще се включат. И моля да са хора, които са пробвали определен продукт, който биха ми препоръчали. Марка, дози, прием... Вие сте на ход.

03.10.16
19:13

Най- добрата (за мен) комбинация която съм изпробвал е Йохимбин, Синефрин и Зелен чай. В случая зеленият чай не съм го пил като хранителна добавка в таблетна форма, а просто като пакетчета чай. На всяка добавка има описана препоръчителна доза, но и това зависи от даденият организъм- дали той е толерантен към енергетици или не.
Л- карнитин не бих си взел, просто не съм усещал никакви ползи от него. Вместо него, бих си взел БЦАА и Омега 3.

07.10.16
00:20

Аз пиех Блек бърн на Стакър и останах доста доволен, свалих мазнини, доста енергия ми даваше. Преди това пиех само хйохимбин, но от бърнъра останах по-доволен.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1