Затлъстяване след седмица пауза?

04.10.16
20:32

Здравейте! Преди седмица капачката на лявото ми коляно се опита да луксира,но не успя ,та за всеки случай реших да не я натоварвам и прекарах 2 дни само вкъщи.Гледах да не ям много много,наблягах на плодове,избягвах сладкото(е 1-2 пъти се изкуших..) така,в следващите дни започнах вече тренировки-коремни,лицеви..само без натоварвания за краката.Та вече от 1 седмица мускулите на краката.като цяло са в покой-не са натоварвани ни 1 път.Днес забелязах,че сякаш са се натрупали мазнинки в бедрата,а мускулите на прасците са станали по-меки.В събота съм решил да ходя на фитнес,ако може да кажете как да махна мазнините от бедрата ,без много натоварване върху колената,с някакво упражнение?

Темата беше редактирана от Димитър Михайлов на 04.10.16 20:47.

Без снимки може само да допускаме, но се съмнявам за една седмица да си натрупал така отчетливи мазнини. Да, вероятно не са така тонизирани краката, но ще може да влезнеш в ритъм съвсем спокойно. Не се притеснявай.

Мнението беше редактирано от Димитър Михайлов на 04.10.16 21:18.

04.10.16
22:30

Ами ще обясня горе-долу случая-частта,която се намира долу в дясно(на лявото коляно) и тази долу в ляво(на дясното коляно) е доста мека-т.е има излишни мазнини.Не е много на големина,което според мен означава,че ще се изгорят бързо.

Това, че дадена част по тялото е мека на допир, съвсем не означава, че пипаш подкожни мазнини и излишни в случая. Нека не забравяме фасцията в телата ни.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1