Въпрос за упражнения в домашни условия.

Здравейте имам един въпрос.Тренирам в зала от 3 месеца искам да попитам дали мога да правя упражнения за бицепс и трицепс в домашни условия с дъмбели.Чувал съм,че ако правя 3-4 пъти седмично ,мускълът ми ще се травмира и няма да има резултат.Смисъл не се изморявам много в залата и имам свободно време за това ,а вкъщи не е толкова натоварваща тренировката : 2 упражнения с дъмбели за бицепс,1 за трицепс ,лицеви опори и кофички на пейка (легло) незнам точно как се казва.. Благодаря предварително..

Това, което си чул са пълни глупости, както е и пълна глупост да правиш допълнително упражнения за ръце.

07.10.16
21:28

Всички от там сме тръгнали ,като рано или късно прозрението ще идва!
За бицепс и трицепс ,след 3м. в залата вече си подготвен дори и в междучасията да тренираш ,в къщи няма смисъл.

Мнението беше редактирано от sapuna на 07.10.16 21:29.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1