Какво да правя

09.10.16
00:26

Здравейте, аз съм на 15 год,  висок съм 1,67 и тежа 57 кг,  та искам да попитам като начинаещ за фитнес, какво не трябва да правя за да предизвикам това което чета навсякъде за неправилно развитие или по просто дали мога да остана нисък като правя определени упражнения и до колкото кг трябва да се правят?  Пропуснах да кажа че съм ходил 2 години на лостове, а там съм доста напреднал..

Фитнеса няма да окаже никакво влиянире на растежа ти. Там по-голяма роля играят гените. Ако нямаш високи директни роднини е малък шанса да станеш много висок. Но пък, ако имаш - може да пораснеш с още 9-10 санта (плюс-минус няколко, пак в зависимост от гените). Под неправилно развитие се има предвид, че можеш да останеш прегърбен, ако не са ти балансирани упражненията.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1