Фитнес, здравословен режим на хранене, учене

12.10.16
19:59

Хранителен режим за поддържане  на сегашно тегло , топене на мазнини и оформяне на релеф ?  Прием на въглехидрати , витамини , минерали ? Оформяне на коремните мускули за 5 месеца - възможно ли е и какъв е начина ?

Темата беше редактирана от Димитър Михайлов на 24.10.16 18:31.

16.10.16
18:55

Възможно е , но...................
колко си мотивирана

колко време си склонна да отделиш
до колко си склонна да се ограничиш, от много неща които си правила....
. .
и още много такива въпроси........

и е абсолютно възможно

22.10.16
19:53

Не мога да си изготвя добър хранителен режим за поддържане и оформяне на тегло . Има дни , който ми се яде много , но има и такива , в които не ми се яде . Целта ми е да запазя килограмите си и да се оформя релефно без груба мускулатура . Тренировките са ми точни , но яденето не мога да го оправя ... Искам здраво и атлетично тяло . Висока съм 162 - 163 см.  и тежа 49 - 50 кг. Преди бях 54 , но свалих с усилени тренировки теглото . Не искам нито да качвам нито да свалям , а да изчистя максимално телесните мазнини , които са 18 - 17 % на 15 % за  плочки . Имам наличие на мускули , но заради тренировки , а не от хранителен режим .

25.10.16
10:35

Ще ти препоръчам да прочетеш тази книга , мисля че ще научиш много от нея - ‘Бари Сиърс - Зоната’  - много е добра :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1