Предложете ми фитнес програма и хранене

16.10.16
21:04

Здравейте!Аз съм 1.94см,г/д 100кг.Целта ми е отслабване(с 5-6кила) и оформяне.Вече имам горе-долу добре оформени бицепси и прасци,но пък имам доста мазнини в корема,вътрешната част на бедрата и трицепса.Нямам в момента възможност да ходя на фитнес в момента.Нямам и възможност ,и за натоварване на краката(бягане,футбол,колело),защото преди 2 седмици щях да си луксирам коляното(капачката се опита да излезе) отново в рамките на 4 месеца.Та в момента правя средно по 25лицеви,100коремни,2-3мин планк,10-15кофички на пейка ,всичко това за един ден,в рамките на 1-2 месеца отново започвам и бягане,колело,футбол и т.н.
Храненето ми е следното-някой сутрини изтървам закуската,защото неискам да си купувам хамбургери,дюнери и др. простотии..Избягвам въглехидратични и мазни работи,както и сладко(можете да видите всичко това в дневника ми),ако може да ми предложите фитнес програма за оформяне и отслабване,която наистина ще ми помогне ще съм ви благодарен.П.П включете и натоварвания в краката,защото както казах след 1-2 месеца отново ще ги натоварвам.

Темата беше редактирана от Димитър Михайлов на 16.10.16 21:05.

17.10.16
07:18

Най- важното за отслабването е да си на калориен дефицит. Трябва да почнеш да си смяташ калориите. Погледни тази тема http://www.bb-team.org/forums/viewthread/49744 или ако не си добър в сметките си инсталирай MyFitnessPal calorie counter приложението на телефона (има и десктоп вариант).

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1