Новобранец съм и се чудя как да сваля килограми

19.10.16
15:03

Здравейте!Нов съм във сферата фитнес и желая да сваля 8-9 килограма,но незнам как да го направя.Ходя на фитнес от 3 седмици спрял съм пърженото,сладкото,газираното и хляба.Правя кардио но немога дълго време правя около 5 минути което наистина е много малко.На 15 съм 167см , 78кг.Моля,ви дайте ми съвети какво да ям и какво да правя!Благодаря предварително!

Опиши с точност как се храниш.

Разгледай статиите в раздел хранене - има много писано по темата.
Можеш да ползваш и търсачката в сайта, за да ползваш ключови думи. :)

Ами гледам Да се храня често,но малко наблягам на пилешкото и зеленчуците от който ям само краставица и печени картофи,защото не ям други зеленчуци.

Прави кардиото сутрин на гладно или след тренировка и щом не можеш повече от 5 мин. прави това кардио което ти е по-лесно, тичане, колело, скачане на въже или др. Закусвай, пий много вода и яж след тренировка.  За яденето няма какво да ти говоря, защото ти си ги спрял вредните храни. Яж по най-малко 5 пъти на ден, като порциите са по-юалки. Добре ще е да вкючиш и 1-2 дни лостове в седмицата.

31.10.16
14:17

казано от Васил Кирилов на 19.10.16, 19:45:

Ами гледам Да се храня често,но малко наблягам на пилешкото и зеленчуците от който ям само краставица и печени картофи,защото не ям други зеленчуци.

Картофа изобщо не е зеленчук.

31.10.16
15:36

казано от Димо на 31.10.16, 14:17:

казано от Васил Кирилов на 19.10.16, 19:45:

Картофа изобщо не е зеленчук.

Сега тотално ще озадачиш човека!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1