Предложете ми програми за хранителен режим и тренировъчна програма

26.10.16
17:31

Здравейте!
Аз съм на 17 години и около 70кг- начинаещ и искам да ми предлагате програми за хранителен режим и тренировъчна програма. Та целта ми е да съм много мускулест и да имам много мускули и ако може искам в програмата да има часове кога да се храня кога да е тренировката и т.н. Мога да отделя 3,4 дни в седмицата- Сряда, Петък, Събота, Неделя. Също така имам и Whey protein 100%, BCAA, мултивитамини и рибено олио на хапчета ако можете да ми пишете някъде в програмата кога да пия добавките. Предималко питах колко струват тези 2 програми и като казаха, че струват 250лв напуснах залата, стана ми адски гадно :/ и не ми се дава 250лв адски много са...
Мерси предварително

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1