Физическа форма

26.10.16
21:30

Здравейте! На 18 години, 164см , 56кг.От дълго време се каня да се присъединя във вашия форум и най-после събрах необходимата смелост ,за да го направя. Имам желанието да постигна добра физическа форма. Ходих два месеца на фитнес, занимавала съм се с футбол до преди четири години. В момента не се занимавам с никакъв спорт. Във фитнеса ,в който бях,ми дадоха някакъв хранителен режим вероятно универсален за всички. Спазвах го известно време не мисля ,че имаше промяна. Мотивирах се да потърся помощ и да разбера какво правя грешно. Благодаря ви за вниманието!

Темата беше редактирана от Yvonne Antonova на 26.10.16 21:32.

26.10.16
21:43

Това е хранителният режим,който ми дадоха.

Мнението беше редактирано от Yvonne Antonova на 26.10.16 21:44.

27.10.16
04:40

Дано да не си платила за този режим,някой май си е харесал 80гр. просто като цифра,иначе не виждам логиката две хранения на ден най-много по 80гр. месо на ден. След 14ч. също е абсурдно да не се ядът въглехидрати. Чувала съм след 18-19ч,което също за мен е абсурдно и индивидуално,но до 14ч. за първи път го виждам в диета. Няма да коментирам останалата част от диетата,само ще вметна,че трябва индивидуално да се изготви диета спрямо целите, моментната форма,генотипа,не става със шаблони.

Успех с целите,не трябва да се отказваш и резултатите ще дойдат рано или късно ;)

20.11.16
00:09

Здравейте! Искам да попитам дали като тренирам и се храня правилно мазнините , които имам ,ще се превърнат в мускули или ще ми помогнат да отслабна и същевременно да оформя тялото си?

Мнението беше редактирано от Yvonne Antonova на 20.11.16 00:09.

Здравей! Мазнините не могат да се превърнат в мускули. Писано е по тази тема, ползвай търсачката в сайта и прочети наличното. :)

20.11.16
09:13

Гледай да не превишаваш дозата от 15 капки лимон.
...също не прекалявай и със салатата от айсберК. ;)

20.11.16
18:31

Здравейте! Искам да помоля за помощ при съставянето на хранителен режим. Обикновено не ям сладко и пържено, пия по 3литра вода на ден. Закуската ми е някакъв плод, най-често банан. За обяд ям салата само с оцет и сол. За вечеря ям какво е сготвено. Тестени изделия не ям, но имам проблем с млякото пия поне по половин литър на ден :D :D :D

Мнението беше редактирано от Yvonne Antonova на 20.11.16 18:33.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1