Йохимбин и повишаване на кръвното

09.11.16
11:37

Здравейте колеги,намерих подобни теми по този въпрос,от които разбрах,че:
Завишаване на кръвното го водят като страничен ефект като цяло от всички(термогенни бърнъри),но други казват,че е нормално и в крайна сметка не открих точен отговор,та въпросът ми е следния,При прием синефрин, йохимбин (или като цяло термогенниците), нормално ли е да има завишаване на кръвното, и ако да до каква степен ?
Поздрави!

Темата беше редактирана от Te4o0 на 09.11.16 11:47.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1