Моля дайте ми седмичен сплит за максимално бързо качване на маса!

14.11.16
15:49

Здравейте, аз съм на  16г, висок съм 170 и тежа 58 килограма. Тренирам сериозно от около 3 месеца. Програмата ми в момента е следната: понеделник - гърди и трицепс, вторник - бицепс, сряда - гръб и рамене, четвъртък - крака, петък - бицепс и трицепс (защото искам да наблегна на ръцете). Също така тренирам предмишница и корем измежду другите упражнения. Храня се що годе правилно - ям по 4-5 пъти на ден, като наблягам на месо картофи мляко и подобни неща. Освен това след всяка тренировка пия суроватъчен протеин и ям банан. Проблемът е че за тези 3 месеца мускулите ми са станали по - силни и по - оформени, но пак съм си сравнително слаб, не съм качил почти никакви килограми. Ще ми препоръчате ли седмичен сплит за средно напреднали за максимално бързо качване на маса.

17.11.16
10:18

вторник - бицепс

Това не е готино.

Прочети тази статия. Пробвай го - може и да даде желания резултат.

Здравей. :)

Не ти трябва подобен сплит, а тренировки, които ангажират цялото ти тяло.
Също така не ти трябват 3 дни, в които да тренираш ръце. Те ще растат дори и да не ги тренираш целенасочено, стига да обръщаш достатъчно внимание на големите мускулни групи.
Въоръжи се с търпение и постоянство - тренираш едва от 3 месеца, а искаш чудеса.
Просто дай време на нещата да се случат.
Казваш, че не си качил почти никакви килограми, т.е. си качил някакви. Просто продължавай, но си промени тренировките. :)

Мнението беше редактирано от Вероника Налбатска на 19.11.16 19:00.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1