L-carnitine и растеж на височина?

Здравейте. Имам един важен за мен въпрос относно L-carnitine-a. Поради факта, че не харесвам тялото си до този момент(имам предвид % подкожни мазнини) започнах да приемам тази добавка. Въпросът ми ще се стори доста глупав на доста хора, не е важен за мен и наистина ме вълнува сериозно, а той е дали има някакъв реален шанс тази добавка да спре растежа ми на височина. Знам че ви се струва глупаво, но ще бъда много благодарен ако получа сериозни отговори. Благодаря ви предварително

Темата беше редактирана от Мартин Ангелов на 27.11.16 02:52.

Привет,

Няма абсолютно никаква опасност л-карнитина да появлие на растежа ти на височина. Няма от какво да се притесняваш.

Повече за л-карнитина можеш да прочетеш в статията ни за него.

Поздрави,
Тишо

27.11.16
19:35

Какъв л-карнитин вземаш?  Няма да останеш по-нисък, но от некачествен л-карнитин може да имаш други последици.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1