Барабар Петко с

21.01.17
17:41

Привет:)
Надничам от време на време, интересно ми е, следя промяната на някои момичета с любопитство и уважение към постигнатато. Реших да се измъкна от анонимността и да почна мое си писание.
На 37, почти 38 години. Имам две деца. Тренирам от година и половина - две вкъщи. Тренировките са  средно пет пъти седмично ,  около 30 минути всяка поради липсата на повече време. Правя няколкомесечни програми на различни треньори. Оборудването е само гири по три и по пет килограма, ластик.  Почнах да тренирам за удоволствие и тонус, напоследък обаче ми се иска да постигна и други цели.
С тренировките съм стриктна, с храната обаче не се справям.  Общо взето е изчистена като вид, прекалявам обаче с количествата, понякога и с плодовете.  Това според мен е и причината да свалям килограми супер бавно -  около 3-4 на година. Бих искала да разкарам пет -седем килограма и да ги задържа дългосрочно. Почнах дневника, за да следя кое как ми влияе и с надеждата да се самодисциплинирам малко повече с храненето.
Хранене за днес до този момент :
сутринта - две варени яйца, два домата, кафе
обяд - супа от свински джолан
следобедна закуска - два малки банана
Довечера ще се видя с приятелки на заведение - предполагам, че ще ям някаква салата и месо Но утре ще напиша какво реално се е случило:)
Актуалният ми вид е на снимките

Темата беше редактирана от Bianka Dimitrova на 21.01.17 18:03.

Добре дошла и успех! :)

22.01.17
10:24

Добре дошла! В сомашна обстановка могат да се направят много силни тренировки също.
Но профилът ти е заключен за разглеждане ,”Ограничен достъп”.

23.01.17
15:46

Благодаря ви за посрещането
Queen Cobra, аз бях сложила снимки в публикацията, но после ги изтрих, тъй като бяха с  лошо качество и не дават реална представа. Като направя по -добри, ще кача.
Иначе за онази вечер добавям към дневника на храната - свинска пържола и шопска салата, 50 грама ракия
Вчера
закуска - два банана
обяд - четири кюфтенца от елда, яйца, орехи и магданоз със сос от кисело мляко и чесън
вечеря - две ребра на фурна и два домата
през деня изядох и няколко мандарини- три-четири, не помня точно
Днес до момента:
закуска - омлет с три яйца и филия пълнозърнест хляб
обяд - банан и три мандарини /бананите ги ям толкова често, защото ми е най-лесно, когато съм навън. Трябва да им измисля някаква алтернатива с нещо, което дава същото усещане за ситост и подобни калории/
Яде ми се леща за вечеря, но ще го реша по-късно като се прибера
Иначе правя една от програмите на Джилиан Майкълс. Тук няма да се отчитам за тренировките, искам само да си следя храненето , защото според мен то ме спъва към постигане на целите.Тренировките са достатъчно интензивни като за почти 40 годишна жена:)

Мнението беше редактирано от Bianka Dimitrova на 23.01.17 15:47.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1