Гръб

Здравейте на 14г съм висок съм някъде 160 тежа 62кг занимавам се с фитнес от 4 месеца искам да споделя с вас мойто постижения относно гърба и се съмнявам в гръбначно изкривяване.

Темата беше редактирана от Стилиян Николов на 25.01.17 20:38.

25.01.17
21:44

казано от Стилиян Николов на 25.01.17, 20:37:

Здравейте на 14г съм висок съм някъде 160 тежа 62кг занимавам се с фитнес от 4 месеца искам да споделя с вас мойто постижения относно гърба и се съмнявам в гръбначно изкривяване.

Съмненията според мен не са основателни. Сколиозата (изкривяването, за което говориш) е видимо само при снимка на скенер (трябва да е много развито, за да бъде забелязано на обикновена снимка). При леки несиметрии по-скоро може да става въпрос за мускулен дисбаланс, отколкото за сколиоза. Направи снимката и споредели резултатите с нас.

Поздрави :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1