Начинаещ, релеф или маса?

17.02.17
11:00

Здравейте, напълно начиенаещ съм  във фитнеса преди 2 година тренирах на лостове .Бях потренирал  6 месеца здраво,но после спрях и не ги посещавах редовно.Така ся наскоро почнах да влизам в залата ,и бих искал да ме посъветвате ,  дали да правя релеф или мускулна маса  на 20 год. 1.74 ръст 74 -75килограма съм  и да ми препоръчате няква 3-дневна програма в седмицата! Благодаря предварително !

17.02.17
11:44

То по- скоро ти трябва да си решиш какво искаш и тук да ти се дават съвети как да го постигнеш.

Дай няколко твои снимки и няколко снимки на физика, която би искал да притежаваш и да харесваш.

17.02.17
15:33

Благодара за  отг. Димо . Значи целта ми е да кача максимум още 1 килце ,тоест да стана 76 и да се стремя да си запазя теглото ,а ето и въпросната снимка !Бих искал да наблегна повече на горната част ,а и най -много на корема ! Благодаря !

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1