Моят Дневник

22.02.17
17:11

Здравейте бб-тиимъри,аз съм Мартин и съм на 17 години.Висок съм 190см и тежа 72кг(доста зли показатели),от миналата седмица ходя на лостове и набиранията са ми доста голяма мъка,а при кофичките не срещам толкова затруднения и успявам да правя по 5,6 повторения.Също така вкъщи след лостове правя 5 серии с лицеви опори (всяка серия с различен брой повторения) .Имам и 5 месечен стаж във фитнеса (с големи прекъсвания)и сега не го посещавам,защото нямам толкова много време и пари.Не следвам никакви режими ,но все пак избягвам сладкото и пърженото.Тъй като идва лятото и всеки започва да ходи с тениски и да показва добре оформени ръце,а моите ръце са тънки,слаби и кокалите ми стърчат,краката също са ми тънки и това ме дразни,защото когато ме видят ми казват ‘’анорексик’,а това ме дразни много.Въпросът ми е ако ходя постоянно на лостове това ще помогне ли да получа повече сила в ръцете и ще ми бъде ли необходим някакъв режим?(ще съм благодарен за всяко едно мнение)

22.02.17
17:32

Здравей и добре дошъл.

Добре си се ориентирал че трябва да тренираш, за да качиш маса, но задължително трябва и да се храниш добре. Опиши с какво се храниш нормално - примерно последните 3 дни.

казано от Димо на 22.02.17, 17:32:

Здравей и добре дошъл.

Добре си се ориентирал че трябва да тренираш, за да качиш маса, но задължително трябва и да се храниш добре. Опиши с какво се храниш нормално - примерно последните 3 дни.

закуска:днес беше макарони и извара с кисело мляко,вчера бяха 2 варени яйца
преди обяд: оризовки вчера беше шоколад милка с лешници
обяд:днес леща салата с домати и 2 филии хляб вчера: тава с боб на фурна и 2 филии хляб
следобед:100 грама фъстъци днес,а вчера 1 кофа кисело мляко и два банана
вечер:днес ще вечерям пилешка пържола от филе,кашкавал и леща + 2 филии хляб,а вчера вечерях скумрия и салата с краставици и домати.Трябва ли да увелича броят на филиите хляб и въглехидратите като цяло?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1