Режим за качване на мускулна маса

15.04.17
11:59

Здравейте на 16 съм тренирам почти всеки ден плуване и баскетбол. Висок съм 1,73, тегло 60 кг. Бих искал предложение за хранителен режим за качване на мускулна маса.

Аз бих ти дал следния съвет - започни да следваш своите макронутринти, така ще разбереш кога качваш, сваляш, поддържаш тегло и т.н. Недей да имаш много вяра в глобално разпространяващите се из интернет хранителни режими поради простата причина, че ние всички приемаме различно количество енергия от храната и реагираме различно на тази енергия.

Тук идва и момента, че трябва да комбинираш следенето на макроси със хубава тренировка в залата или на площадката.

Мнението беше редактирано от Валентин Юлиянов на 07.05.17 08:59.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1