Насоки относно диета за сваляне на килограми

17.04.17
00:29

Явно дойде и моя ред да пусна тема относно килограмите. На 27 години съм, висок 177 и тежа 110 килограма. Също така съм диагностициран и с Хашимото като за него приемам Eutirox 175. За момента целта ми е да сваля поне 5 килограма. За повече знам, че ще иска много време. За това ако можете да ми препоръчате някаква диета, която най-вероятно ще си остане и постоянно хранене. За момента почвам сутринта с Активия(която е с мюсли) но от там нататък ми е мътна Индия. По принцип за вечеря винаги ям скумрия. Като мисля да почна тренировки 4 пъти в седмицата.

Темата беше редактирана от Silence на 17.04.17 00:48.

Здравей!

Би ли описал подробно храненето си, какво се крие зад “мътната Индия”? Така ще може да се види какво правиш и какво би могъл да подобриш.

Какви са съветите на лекарите ти за храненето?

Какви тренировки смяташ да започнеш?

Може би ще е добра идея да си направиш дневник тук. Разгледай останалите и ако идеята ти допада, действай смело. 🙂 Успех!

18.04.17
12:40

В момента нещата, които съм спрял по съвет на ендокринолога са сладките и тестени изделия(макарони, фафли итн). Но кафето все още си го пия с 3-4 лъжички захар(мисля да пробвам със Стевия)...Относно мътна Индия имах в предвид, че не знам каква комбинация ще е добре да направя. И в момента наблягам повече на Активия с мюсли сутрин, на обяд скумрия и вечер нещо леко или пак риба. Относно тренировките мисля да започвам кръгови тренировки като един ден ще ми е кардио. За момента единственото нещо, което пия с Euthirox са таблетки разтворими (CaNgZnD3+C) и през 2 месеца взимам селен заради дерматит.

BBD

18.04.17
12:57

казано от Silence на 18.04.17, 12:40:

В момента нещата, които съм спрял по съвет на ендокринолога са сладките и тестени изделия(макарони, фафли итн). Но кафето все още си го пия с 3-4 лъжички захар(мисля да пробвам със Стевия)...Относно мътна Индия имах в предвид, че не знам каква комбинация ще е добре да направя. И в момента наблягам повече на Активия с мюсли сутрин, на обяд скумрия и вечер нещо леко или пак риба. Относно тренировките мисля да започвам кръгови тренировки като един ден ще ми е кардио. За момента единственото нещо, което пия с Euthirox са таблетки разтворими (CaNgZnD3+C) и през 2 месеца взимам селен заради дерматит.

аз от около година съм заместил всичката си захар със Стевия.В началото е малко гадничко особенно за кафе,но свикнеш ли вообще не ти прави впечатление,дори сладки за синът ми правя със Стевия.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1