Креатин и други въпроси

17.04.17
22:44

Почти на 17 съм висок съм 186 и тежа 75кг. Искам да си взема сега креатин, за да покача мускулна маса. Тренирам от 3 месеца за това време съм качил около 5кг. Ако може да ми предложите някой по-евтин продукт,за да си го закупя.
Да попитам за да стопя мазнините от корема да правя ли кардио или само коремни упражнения, защото корема ми стана малко мазен, особено в долната част.

Темата беше редактирана от Димитър Михайлов на 18.04.17 08:13.

казано от Dimitar Ivanov на 17.04.17, 22:44:

Ако може да ми предложите някой по-евтин продукт,за да си го закупя.

Креатинът по принцип е достъпен като цена продукт. За повече информация и избор на конкретен предлагам да прочетеш тази статия. Моето лично мнение в случая, допускайки, че все още има какво друго да подобриш, е да задържиш с прием на хранителни добавки засега.

Искаш мускулна маса? Бъди редовен в тренировките, храни се повече и предимно с храни, за които природата е чувала. И търпение.

казано от Dimitar Ivanov на 17.04.17, 22:44:

Да попитам за да стопя мазнините от корема да правя ли кардио или само коремни упражнения, защото корема ми стана малко мазен, особено в долната част.

Това не е ненормално следствие на желанието ти да качиш мускулна маса. С изолирани упражнения няма да успееш да изгориш мазнините в дадена зона. Организмът, особено на твоята възраст, не функционира така.

Аз бих се концентрирал над това да бъда постоянен и търпелив. Ще ти бъдат от полза и нашите ръководства.

18.04.17
15:51

Добре, но предложете ми някакъв конкретен продукт да си закупя.Като например този продукт https://shop.bb-team.org/universal-nutrition-creatine-monohydrate-universal?sku=1113
Какво ще кажете за него заслужава ли си

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1