Хранителен режим ( закуска, обяд и вечеря)

25.04.17
17:48

Здравейте трябва ми хранителен режим (закуска, обяд и вечеря), но на всяка храна ми трябва кое и как се разлага и действа на тялото(белтъци, мазнини и т.н. ). п.с. За училище е така, че нещо по-семпло не е за мен.

Темата беше редактирана от Митко Костов на 25.04.17 17:49.

26.04.17
11:57

Това е форум, в сайта има и раздел услуги там може да ти обърнат внимание за това твое изискване 🙂

Така формулирана темата е изключително обширна, не е ясно какво точно трябва да съдържа и до какво ниво на сложност. 
Как да задаваме въпроси?
Отделно от това подобно ниво на грамотност не е приемливо. Остави настрани хранителните режими и метаболизма на човешкото тяло - обърни внимание на познанията си по български език. По-важно е...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1