Съвет за Фитнес програма и хранителен режим.

29.04.17
18:54

Добър ден аз съм момче на 17 години висок съм 1.62 килограми 49.. та въпроса ми е как да започна с какви упражнения и режим. Тренирал съм и преди около 5-6 месеца но нямах голям ефект поради пречината ,че не спазвах режим и просто се хранех с каквото ми падне по често. А до тренировката правел съм 2-3 месеца кръгови упражнения и после различни програми като съм се консултирал с познати. Взел съм нещата много сериозно макар и малко късно защото нали уж лятото не се тренира за маса защото е по трудно. Опитвал съм различни режими но са прекалено разнообразни и понякога се налага да не ги следвам затова се опитвам да намера по опростена. Надявам се информацията да е достатъчна. Извинявам се ако имам грешки.

Добър да е!

Запознай се с тези ръководства. Това може да ти е началото. 🙂
След това сме насреща, ако имаш въпроси.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1