Between hell and the gym

21.06.17
20:43

Реших да кръстя така моя дневник, защото мястото където живея и работя е Abu Dhabi, тук в момента температурите през деня са в толеранса между 45-50 градуса. На 30г. съм висок съм 185см. и тежа 92кг..  Имам желанието да изчистя мазнините около коремната област “долната част” и да накарам повечето мусклчета да изпъкнат.
От скоро гледам да наблягам на пуешкото месо в менюто си + салати и плодове, като започнах да избягам бързите храни които ме заобикалят тук. В комбинация на това реших да използвам няколко хранителни добавки.
-Universal Nutrition Animal Get Jacked Stak
-Scivation Xtend Bcaas Unflavoured
-Musclepharm glutamine
-MuscleTech beef Platinum Protein
-MuscleTech hydrixycut
-usp BlackJack
През деня физическата активност е почти 0% , Проблема е в голямата влажност и високите температури на вън, те буквално измукват силите на човек. Гледам да ходя на инат повечето пъти в фитнеса обикновенно през ден. Рядко тренирам по две мускулни групи , гледам да правя повечеко упражнения средно с около 3 серии и от 7-10 пофторения . Според вас удачен ли е този тип тренировки ?

Темата беше редактирана от Andy на 21.06.17 20:49.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1