Хранителен режим за релеф

Темата е заключена.

29.06.17
21:53

Здравейте аз съм на 14г. 183см. 81кг ходя на фитнес от началото на годината и целта ми е да се изчистя и да имам релеф, но не съм образован с тази тема. Сметнах си калорният дефицит и е 3048 ,но не разбирам и искам да ми помогнете с хранителния режим.Тренирам 5 дни като се редува горна част и крака може да добавя и кардио.Благодаря предварително🙂

Темата беше редактирана от Методи Иванов на 29.06.17 21:53.

Carbohydrate

29.06.17
22:27

Моето момче, релеф е изчистване на подкожни мазнини до степен, да се очертават мускулите. Тук, най-важна е думата “мускули”, които на 14 годишна възрас още ги нямаш....Ще трябва да свалиш теглото до “скелет” за да ти се очертаят наченките на мускулите....
Направи друго нещо, което ще те изстреля там, където искаш - тренирай за мускулна маса!!!

Еми пак ще ми трябва помощ за хранителния режим иначе мерси за инфото!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1