Хранене след анорексия

Здравейте! Аз съм Маргарита на 12 и преди около половин година ми се случиха разни лоши неща, съответно изпаднах в депресия която ме докара до анорексия. Успях да я хвана в начален етап и сега се чуствам много по добре. Исках да питам какво горе долу да ям за да си поддържам теглото (вече качих нужните килограми, сега мисля да си подържам теглото) БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО! :-)

Carbohydrate

09.07.17
16:19

Анорексията е заболяване и като такова, би следвало да се обърнеш към специалист. Ако не ти е диагностицирана анорексията, то тогава пак трябва да се внимава доста.....със съветите, които могат да бъдат доста конкретни....Та, как е при теб?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1