Скъпо дневниче на едно пълничко момченце

Моят дневник а.к.а моят опит да сваля едни излишни килограми. Накратко:
Висок съм около 200см. Може би 201-202 но +-1,2см не е от значение. По-голямо значние има теглото ми.. В момента съм 135 кг, а желанието ми е да сваля поне 20-25кг и най-важното да ги задържа.. Преди около година бях някъде към 120, но през септември трябваше да ме оперират(там долу ;( ) и ми бяха забранение всякакви видове движения за 4-5 месеца.. И дойде зимата, сезонът на мръвките, виното и туршията 😄 Неусетно станах доста пълен.. Работата ми е свързана предимно със седене пред компютър по 8-9 часа на ден.. От няколко дни съм започнал да ходя на фитнес, но все още нямам програма(надявам се скоро да се видя с треньора), мога да кажа, че се движа доста, когато имам възможност.. Спортувам футбол, сега сме почивка и ходя 4-5 пъти през седмицата да тичам. Тичам по около 2 2,5 км и след това още толкова вървя. От днес искам да започна моя дневник, за да мога да се и самостимулирам и да достигна до заветната цел..
Приятно четене на всички, ще се опитам да сваля ненужните килограми с много хъс, енергия, емоция и доза смях..

Темата беше редактирана от Михаил Николов на 11.07.17 14:17.

За днес като изключим един малък бургер 😄 наистина малък, а не биг мак.. Закусвах чаша кафе с малко мляко и бананови палачинки(2-3) със сладко от ягоди.. Обядвах яхния от нахут, син домат и тиквичка.. А за вечеря мисля да се спра на една купа зелена салата с малко риба тон.. Спортът ще бъде отчетен с около 5-6км колело(от вкъще до работа и обратно) и след края на работния ден една лека кардио тренировка. Ще потичам около2,5/3 км и още толкова ще походя.. Накрая преди вечеря ще се кача на кантара и утре ще запиша моето начално тегло(надявам се и последно такова).

Добре дошъл и на добър час в начинанието! 🙂

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1