Тренировки вкъщи

14.10.17
19:49

Здравейте, на всички. И така по същество... Сутрин - кисело мляко, или плод, или мюсли. Обяд - месо със салата, или риба със салата, или постна яхния, или яйца със салата. Следобед - фреш или ядки. Вечеря - салата или кисело мляко. Менюто ми не е много богато и разнообразно, но това е така понеже нямам време за фитнес. Единственото нещо, което мога да си позволя е бързо ходене около час. И наистина нямам време за фитнес, аз съм студентка по медицина и отделно уча езици. А имам доста килограми за сваляне. Моля за вашето мнение и предложения за тренировки в къщи? Предварително Благодаря!

14.10.17
23:28

Оххх ама като почнете с тия изсмукани от пръстите оправдания 😄

Bart Simpson

15.10.17
01:10

казано от Martina Simeonova на 14.10.17, 23:28:

Оххх ама като почнете с тия изсмукани от пръстите оправдания

Ти учила ли си медицина, аз не съм, но съм виждал на сестрите ми (стоматолози) как в сесия им капят косите и пият пирамем за да не си забравят имената.
Към авторката-спорта според мен може да те фокусира върху ежедневието, било учене, било семейство или каквито и да са други ангажименти.Редуването на физическо и психическо натоварване при мен има добри резултати.Ако имаш и минимален шанс за зала ще е прекрасно.

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 15.10.17 02:54.

15.10.17
01:38

Предстой ми дипломиране точно по медицинска специалност една идея по лека от медицината никога,не ми е било проблем да тренирам,  а не е като да не съм си скъсвала задника от учене.
Плюс имам познати учещи точно медицина и също тренират усилено.Някой дори със семейства
При добро желание всичко може да,стане.Да медицината е тежка специалност, и въобще медицинските специалности но съчетанието с фитнес не е невъзможно.

Bart Simpson

15.10.17
01:56

Радвам се,  че си активен човек, но не е редно да го наричаш смешно оправдание.
Сега като ти препрочетох мнението  ми е трудно да си представя как си разбираш лекциите.

Мнението беше редактирано от Bart Simpson на 15.10.17 02:06.

15.10.17
02:10

казано от Martina Simeonova на 15.10.17, 01:38:

Предстой ми дипломиране точно по медицинска специалност една идея по лека от медицината никога,не ми е било проблем да тренирам,  а не е като да не съм си скъсвала задника от учене.
Плюс имам познати учещи точно медицина и също тренират усилено.Някой дори със семейства
При добро желание всичко може да,стане.Да медицината е тежка специалност, и въобще медицинските специалности но съчетанието с фитнес не е невъзможно.

С този правопис изпитите как Ви ги дават ? По спортните възможности ли ?

15.10.17
02:14

Лекциите си ги разбирам чудесно.Извинявай ама при положение, че имам толкова примери около себе си,двете неща се съчетават при добро желание. Никой, не може да ме убеди, че не е оправдание, и то изсмукано от пръстите. Двете неща, че и дори излизания и дискотеки може да се съчетаят с ученето.

Мнението беше редактирано от Martina Simeonova на 15.10.17 02:16.

15.10.17
02:21

казано от Martina Simeonova на 15.10.17, 02:14:

Лекциите си ги разбирам чудесно.Извинявай ама при положение, че имам толкова примери около себе си,двете неща се съчетават при добро желание. Никой, не може да ме убеди, че не е оправдание, и то изсмукано от пръстите. Двете неща, че и дори излизания и дискотеки може да се съчетаят с ученето.

Съчетават се с различен краен резултат, хората са различни.

15.10.17
02:24

Изпитите си ги вземам с отлични оценки , защото съм си скъсвала задника от учене. Обаче никога,не съм ползвала ученето, за оправдание😄
Или вие нямате познати учещи медицина, които тренират?
Как съм си била вземала изпитите,много тъпо ме нападнахте. И ме определихте като проста при положение,че съм положила огромни усилия,за да съм добра.
Е да не съм се лишавала от нещата, които обичам заради ученето, но и тия дето бяха от много учещите в момента не си работят по специалноста. 😄

Madboy -Работя си по специалноста от края на 2 курс.Нещо, което не мога да кажа, за уж много четящите си колежки,които в момента работят нещо съвсем различно. И, които са си назубрали материала и съм сигурна,че сега и полвината от назубреното,не знаят. 😄

Мнението беше редактирано от Martina Simeonova на 15.10.17 12:20.

15.10.17
05:56

Всяка една специалност е трудно няма значение медицина, ли педагогика ли всяко нещо си иска разбиране малко или много. А,колкото до тренирането който как си го направи. Лека ви сутрин дге. ;д

15.10.17
11:27

Храната е добре, но без тренировки...

Ще си станеш skinny fat
Няма да изглеждаш добре без някакво количество мускулна маса

Може би е добре да опишеш няколко поредни дни с менюто си, защото ако вземем някои от изброените неща и съставим един образец на твой ден, може да се получи нещо такова:
закуска - плод
обяд - постна яхния
следобед - фреш
вечеря - салата

а то е крайно недостатъчно не само като калории, но и като количество на основни макронутриенти.

Ако менюто ти от повечето дни обаче наподобява нещо такова:
закуска - кисело мляко
обяд - месо със салата
следобед - ядки
вечеря - салата,

то се получава мааалко по-добър вариант, но отново не е достатъчно.

Затова моят съвет е да мислиш в посока не само за тренировките, но и за храненето си. Дори и да не е толкова разнообразно, то поне се старай да си набавяш необходимите вещества. Това ще ти помогне и за ученето.

За тренировките: съвсем спокойно може да тренираш вкъщи, ако нямаш възможност за нищо друго.
За да ти се дадат повече идеи, е добре съответно ти да дадеш повече информация за спортния си опит, както и за това, дали искаш да тренираш само със собствено тегло или имаш някакво оборудване у вас (тежести, ластици).

Мнението беше редактирано от Вероника Налбатска на 16.10.17 20:53.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1