Предложения за Гейнър

Здравейте да ви попитам за тези добавки който е запознат да сподели понеже се чудя какво да взема....
Everbuild Mass Build
Brutal Gainer
Optimum Nutrition Serious Mass

Протеин вземи и добави 3 кила захар. Общо взето същото ще се получи, но цената ще е по-добра.

е предлагайте протеини

13.11.17
12:34

1. Защо си мислиш, че имаш нужда от протеин?
2. Защо си мислиш, че протеина има някаква връзка с мистичното натрупване на мускулна маса?

13.11.17
13:51

казано от Alexander Krastev на 13.11.17, 12:34:

2. Защо си мислиш, че протеина има някаква връзка с мистичното натрупване на мускулна маса?

Защото е така. Надявам се, не задаваш сериозно подобен въпрос.

13.11.17
13:52

казано от Херцог Трън на 13.11.17, 12:00:

Протеин вземи и добави 3 кила захар. Общо взето същото ще се получи, но цената ще е по-добра.

В хубавите генъри има доста комплекси въглехидрати, даже в най-хубавите почти няма захар.

13.11.17
14:06

казано от Madboy на 13.11.17, 13:51:

казано от Alexander Krastev на 13.11.17, 12:34:

Защото е така. Надявам се, не задаваш сериозно подобен въпрос.

Ако приема достатъчно белтъчини от храната, не му трябва да си харчи парите за протеин*.

Да не говорим, че нуждата от белтъчини е силно надценена за натурално трениращи - аз много рядко приемам повече от 1.5 гр. протеин на килограм телесно тегло и въпреки това за 3-4 години тренировки съм качил около 10-на кила чиста мускулна маса. При това съм почнал на 30 да тренирам, което не е съвсем същото като да почнеш на 18-20.

п.с. * имам предвид протеин на прах

Мнението беше редактирано от Alexander Krastev на 13.11.17 14:10.

Деян

13.11.17
14:32

казано от Alexander Krastev на 13.11.17, 14:06:

аз много рядко приемам повече от 1.5 гр. протеин на килограм телесно тегло и въпреки това за 3-4 години тренировки съм качил около 10-на кила чиста мускулна маса

Проблемът при младите е, особено тези, които тепърва започват да тренират, че това 3-4 години най-малкото е удар с някакъв парцал през челото :-))))) Те искат резултати сега и веднага. Да чуят, че трябват тежки тренировки и то години, ама хич не ги устройва. Сега е гейнър, утре е нещо друго и накрая като няма желания резултат, отиваме на ..............

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1