Моля за препоръка за хранителен режим за качване на килограми

Здравейте,аз съм на 17 години около 65 кг съм и съм висок 1.88-1.90.Може ли някой от по разбиращите в този форум да предложи някакъв хранителен режим като за напълно начинаищ за качване на килограми.Като целта ми е да стана 80кг.Също така може да предложите тренировки в домашни условия и някакво кардио,защото не ми се ходи на фитнес,мога да ходя на лостове ако е наложително Много благодаря за отговорите предварително.

Здравей!

Прочети тези ръководства, като за начало.

Ами прочетох ги тези неща но все още не знам горе долу какъв хранителен режим да си съставя и горе долу какви храни да консумирам.Ако ми препоръчате някои храни ще съм много благодарен.

Добре, опиши как се храниш сега. Ще бъде по-лесно да ти се дадат насоки.
Спортувал ли си нещо?

Ами сега се храня по трагичен начин почти всеки ден ям дюнери и пия кола и такива неща.Похапвам си бая сладки неща и чипсове.Често ям пилешко месо.В училище хапвам или някакъв бургер или пилешки хапки и горе долу това е.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1