Колко калории

24.12.17
14:29

Знам, че е относително, но тъй като не съм го правила аз и няма как предварително да си изтегля и сметна, имате ли идея колко калории ще да е боб със зеле на 100г? Като говорим за минимално количество мазнина, може би съотношение на боба със зелето 1:1 😅

24.12.17
15:30

Стотина Ккал за 100гр.

Деян

24.12.17
15:37

Ейййй, нЕма лабаво-и на Бъдни вечер се смята кое колко, та да не прескочим зададените калории за деня 😃 Ама сега с постните и въглехидратни манджи, отиде дефицита-или просто стоиш гладен до 24.00 ч., ако спазваш традицията.

24.12.17
16:08

Няма такова нещо бе Дидо, и с “боба и леба” (и га #ба 😄) може да си на калориен дефицит.

Деян

24.12.17
16:28

Абе може, ама..... С бобовите проблем нямам, с ежедневните шоколадови неща-също. Започна ли обаче тестено и баници, килата хвърчат нагоре само в рамките на 1-2 дена.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1