Креатин Монохидрат

05.01.18
17:39

Здравейте, момче съм на 16 години. Понеже искам да си закупя креатин, реших да попитам тук за избора ми. Предложете добър креатин, за пръв път ще взимам тази добавка, затова не съм много наясно с какъв точно да взема. За цената и количеството няма голямо значение, но понеже има голям избор и не мога да преценя кой е качествен и добър. Също така искам да попитам в коя форма е по-добре да се приема? На прах или капсули? Ще съм ви благодарен, ако предложите качествен креатин на нормална цена. 🙂

Темата беше редактирана от Даниел Цанов на 05.01.18 17:40.

Най-добре е да се приема във форма креатин монохидрат. Креатинът е работеща добавка и е една от най-евтините (не се печели достатъчно от нея). Това е и причината да са се появили 20тина други форми на креатина, които са по-скъпи, а имат същият ефект. Купи си монохидрат и пий по 5-6гр. на ден, не се лъжи от маркетинговите трикове със зареждащи седмици и дози от по 10-15гр. на ден.

06.01.18
05:56

казано от Стойко Колев на 05.01.18, 18:36:

Най-добре е да се приема във форма креатин монохидрат. Креатинът е работеща добавка и е една от най-евтините (не се печели достатъчно от нея). Това е и причината да са се появили 20тина други форми на креатина, които са по-скъпи, а имат същият ефект. Купи си монохидрат и пий по 5-6гр. на ден, не се лъжи от маркетинговите трикове със зареждащи седмици и дози от по 10-15гр. на ден.

...и вода да пие повече от обичайното,понеже креатин МОНОХИДРАТ ще увеличи водното съдържание в мускула и ще требва да му осигури тази повишена водна нужда.Иначе нема кви чудеса да се очакват,малко ще набъбне мускулния обем и ще позволи малко по-обемна тренировка, както и съвсем малко повече сила.А с тва зареждане най-много да попродуха ремуса.След спиране на приема част от придобития обем ще си отиде както е и  дошъл
  Останалите пазарни форми на креатина  като цена са обратно пропорционални на резултата.Разликата между капсули и прах е само в цената. Аз приемам креатин,разтворен в сок от грейпфрут,така се подобрява цялостното действие на продукта...не ми се пише защо.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1