Начинаеща с цел оформяне и отслабване

Здравейте. Бих се радвала, ако ми дадете професионален съвет. Тепърва навлизам в фитнеса. На 22 съм. Водя борба с килограмите от както се помня. Към момента съм 68 кг, ( за сведение от 80+ успях да достигна до сегашните, чрез залагане на здравословно хранене,след хиляди диети и опити). Бях активен спортист / до преди 3 години/ и въпреки това не успявах да сваля килограми, оказаха се здравословни причини, които към момента липсват. Сега се преориентирам към фитнеса. Към момента гледам да се храня максимално здравословно - залагам на разделното хранене ( режим почивка след проведена 90 дневна диета преди година, оттогава успявам да задържа теглото си).  Закусвам плодове, пия около 2,5л вода/ден. Менюто ми обикновено се състои от следните храни : месо + свежа салата ; ориз + салата; риба+ салата и така. Сегашният начин на хранене ми харесва и е единственият досега , който ми помогна да сваля някакви килограми. Веднъж в седмицата си позволявам прегрешения. Ще се радвам, ако ми дадете някакви насоки за тренировки с цел отслабване и оформяне.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1