Имам нужда от съвет

09.06.18
23:35

Здравейте! Момиче съм на 18 години, висока 163 и се преместих да уча в Германия и оттогава животът ми стана като цяло много лежерен. От университет вкъщи и от вкъщи на университет и това започна да ми се отразява на фигурата. Натрупах много целулит по краката (бедрата най-вече) и по дупето. Кожата започна да ми се цепи (основно във вътрешната страна на бедрата). Не мога да продължавам така и съм решила да започна да ходя на фитнес като платя на някой да ми направи  тренировъчна програма и хранителен режим. Спряла съм се на Адриан Зурков, но още много се колебая. И от там ми започва проблемът, защото не знам какъв тренировъчен режим искам и имам нужда да правя, за да изчистя мазнините колкото е възможно и да започна да стягам. Трябва да избера за тренировки за натрупване на мускулна маса или за сваляне на килограми. И не знам, кое от двете би ми свършило най-добрата работа, за да постигна това, което искам. Искам да изчистя целулитът и да сваля колкото е възможно във вътрешната част на бедрата, но искам и да трупам мускулна маса. Не знам дали това е възможно и за това исках да се обърна за съвет към специалисти като Вас.

10.06.18
12:22

Хубавото в твоята ситуация е, че тъй като си начинаеща, първите няколко месеца ще можеш и да чистиш, и да стягаш едновременно.
Тренировките с тежести са ключът от бараката. Кардио може и да правиш, но не е задължително, особено в началото. Малко повече разходки и движение ще са ти достатъчни.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1