Кардио + хранителни добавки = ?

Здравейте !
От месец и малко, почнах да правя сутрин кардио или късно вечер, като хранителна добавка използвам Animal cuts, постепенно махнах от менюто си пържено, газирано и така нататък по веригата с вредните храни. Кардиото е с продължителност  около 1 час и 30 мин. до 2часа.  Когато започнах бях 121 кг, към момента съм 105 кг за информация съм висок около 175 см, имам въпрос относно свалянето на килограми или по-точно как да повиша резултата. Тоест трябва ми малко помощ от към храненето ?  Работя нощна смяна и ми е малко по-трудно да спазвам строго определен режим за хранене, чисто като времеви диапазон за хранене. Ако може да ме насочите на някъде ?

Не съм сигурен към кой раздел спада въпроса ми затова го оставям в общите.

Благодаря предварително.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1