Как да изчистим излишните мазнини,след покачване на ММ

13.11.18
15:28

Здравейте,имам няколко въпроса спрямо изчистването на мазнини,с минимална загуба на ММ.
Така...тренирам 5 пъти седмично,силови требировки(главно вдигане на тежести,кардио 1-2 пъти седмично),не спазвам строг режим,ям много протеин и съм намалила мазнините приемам близо 2100 калории на ден в съотношение на макросите 40-въглехидрати,34 протеин и 26 мазнини. Целата ми от няколко месеца насам беше да покача ММ и успях,въпреки,че тялото ми много лесно губи мускул и е склонно към омазняване. 165 см съм висока,тежа 53 килограма...желанията ми са чиста ММ и релеф ...за момента имам малко мазнини за чистене и въпросите ми са:
За какъв период от време да схм в дефицит,ако искам да изчистя с минимална загуба на ММ?
Колко кардио да правя?
Близо колко калории да приемам дневно?
Много благодаря за отговорите ви предварително.

Темата беше редактирана от Анета Ненова на 13.11.18 15:28.

16.11.18
00:11

Качвал си М, а не ММ

16.11.18
01:14

Качвал-а......

Няма точна формула “за какъв период от време да съм в дефицит”. Започваш да режеш малко от въглехидратите през определен период от време и си следиш нещата, докато не постигнеш желания резултат.

Мнението беше редактирано от Филип Недялков на 16.11.18 11:03.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1