Life Is Beautiful

Прескочи до:

22.03.20
22:22

казано от nervak на 22.03.20, 22:18:

казано от Деница Малковска на 22.03.20, 22:00:

Гледах брифинга на Министердки съвет и в момента мисля, че съм повече притеснена от управляващите отколкото от Ковид 19

А, що тогава дезинфекцираш като улава?

оправи си маникюра и педи кюра))))

Гледах брифинга на Министердки съвет и в момента мисля, че съм повече притеснена от управляващите отколкото от Ковид 19

Аааа след брифинга спрях. Лакирах се и си сипах една водка 😂

казано от Rldik Ridik на 22.03.20, 22:22:

оправи си маникюра и педи кюра))))

Вие да не сте се наговорили 😂
Оправих го 😂

22.03
Нищо особено като движение, освен обичайно но не фанатично чистене и пазар към 3000 крачки
Цялото фемили е налично. Вечеряхме заедно. Майка ми голяма паника заради вечерния час и се прибра рано
Аз спрях да гледам новини и да чета постова за коронавирус
Храна
14.30 доядох тиквичката на фурна
18.00 великденска салата, нвколко шпроти, 2 рибни кюфтета, малко ксртофена салата.
По късно 2 кокоски от пекарна  без брашно, суров бонбон
Към 1.30 посреднощ малка ябълка

В магазина няма мая. Потресена съм.
Козунаци ще меся с квас явно
В аптеките няма, селен, цинк к вит с и  вит д рязбира се.
Сега се сетиха да си вдигат имунитета. А майка ми с Хашимото остава без селен заради презапасяването

И минавам  на руска схема
Водка, шпроти, хининова вода за коса и черна глина от мъртво море за лице и тяло.
Приличах на Венъм 😂

Мнението беше редактирано от Деница Малковска на 24.03.20 15:14.

24.03.20
16:22

Нека яде бразилски орехи вместо селен на таблетки...ако не са се усетили и не са изкупили интях, разбира се.

24.03.20
17:13

казано от Деница Малковска на 24.03.20, 15:13:

Ако до тогава не намериш.
Пробвай с някоя крафт бира...,която има утайка.
Но си направи стартер от нея,тоест възбуди маята с малко количество захар,топла вода и брашно.
Няма да предаде вкус на козунака.

казано от Margi на 24.03.20, 16:22:

Нека яде бразилски орехи вместо селен на таблетки...ако не са се усетили и не са изкупили интях, разбира се.

Да знам аз, но ми е много трудно да я убедя в това, че ще си го набави от нещо което не е хапче. Тя е малко хипохондрик 😂, а е ходила три оъти в Бали на семинари и практики с шамани. Даже гъби пи на чай , ама а де 😂

Мнението беше редактирано от Деница Малковска на 24.03.20 21:55.

казано от nervak на 24.03.20, 17:13:

казано от Деница Малковска на 24.03.20, 15:13:

Ако до тогава не намериш.
Пробвай с някоя крафт бира...,която има утайка.
Но си направи стартер от нея,тоест възбуди маята с малко количество захар,топла вода и брашно.
Няма да предаде вкус на козунака.

Ми що не. Ще пробвам. 👍

24.03.20
22:16

казано от Деница Малковска на 24.03.20, 21:55:

малко хипохондрик 😂,

Хипохондрик на лекар...
-Докторе,нормално ли е да не ми става след 7 пъти за една вечер?
-Ми ,да нормално е разбира се,не си робот!
-А защо ми става?

24.03.20
22:20

казано от Margi на 24.03.20, 16:22:

Да знам аз, но ми е много трудно да я убедя в това, че ще си го набави от нещо което не е хапче. Тя е малко хипохондрик 😂, а е ходила три оъти в Бали на семинари и практики с шамани. Даже гъби пи на чай , ама а де 😂

На мен доктора ми беше забранил да пия хапчета + бразилски орехи заедно, когато бях бременна, защото се оказах доста над нормата (а първото изследване беше под норма). :)

казано от nervak на 24.03.20, 22:16:

малко хипохондрик 😂,

Хипохондрик на лекар...
-Докторе,нормално ли е да не ми става след 7 пъти за една вечер?
-Ми ,да нормално е разбира се,не си робот!
-А защо ми става?

😂😂😂

Ми не ми  беше от най- спокойните дни. Не се наспах и като цяло искам да утрепя всичко що мърда 😂

Заспах в 4 станах в . Гледам сняг вали. 😡
За 5 мин от ставането на домашните хора и мишки всичко става дизастър, а аз не обичам, ама никак не обичам
Чакам да пекне и отиваме с малкия в морската, ако трябва ще разхождам Теодор с каишка. До хора няма да се доближаваме, с маски и ръкавици сме, но прекалиха с “ мерките”
Детето вика “ мамо, откачам”

Тренирах
4 кръга  Без почивка х 10/20
Speed skater
Mountain climber
Тяга с дъмбели
Лицеви опори
Linge + twist с дъмбел
Чуково
Задно рамо
Статични напади
Кофи на “пейка”
Toe touch
Имаше още нещо ама???

Храна
12.00 половин морков с филаделфия, 4 зелени маслини, печени белени фъсъчки с морска сол 30 гр
Отчаян опит за дрямка, през 6 минути виках Тихо, тихо, намали, лягай пффф
16.20 тренировка
17.10 готвенето, Никога повече бг “ екзотичен” ориз . Както и да е наготвих го но нищо общо с описанието и обещанието на кутията
Пих водка
19.00- половин салата с риба тон, малко броколи и морков на пара, въпросния тай и черен ориз Биосет,
Преди малко половин оризов “чипс” с морска сол, 3-4 бонбончета ММ и ще ям нещо сладко още

Ми смотано ми е

По въпроса за селена, понеже и аз го търсех под дърво и камък заради щитовидна, а както знаем в магазините за хранителни добавки няма :D, след няколкодневно издирване, попаднахме в една аптека, която имаше селен на GNC, 100 таблетки по 100 мкг.
После търсих в гугъл и мисля, че мернах въпросния продукт онлайн в аптеки Фрамар (наличен!). Може да направиш търсене.

Направо понякога имам усещането, че участваме в зле режисиран филм хаххахаха

А витамин Д имаме тук в нашия магазин, само че браузърът ми се прецака и не мога да ти дам връзка, затова така https://shop.bb-team.org/vitamin-d

казано от Вероника Налбатска на 25.03.20, 20:29:

По въпроса за селена, понеже и аз го търсех под дърво и камък заради щитовидна, а както знаем в магазините за хранителни добавки няма :D, след няколкодневно издирване, попаднахме в една аптека, която имаше селен на GNC, 100 таблетки по 100 мкг.
После търсих в гугъл и мисля, че мернах въпросния продукт онлайн в аптеки Фрамар (наличен!). Може да направиш търсене.

Направо понякога имам усещането, че участваме в зле режисиран филм хаххахаха

А витамин Д имаме тук в нашия магазин, само че браузърът ми се прецака и не мога да ти дам връзка, затова така https://shop.bb-team.org/vitamin-d

Благодаря Рони. Направо ..... не знам какво да кажа и мисля. Поне разбрах, че това което съм пила до сега през всичките години, демек водка, цинк и  вит Д е в правилната посока 😂
Ще погледна за селена, че майка ми е в паника 😀

25.03.20
22:37

Ако е много зор, тези дни открих отворена опаковка на Солгар от бременността ми, но в срок. Мога да пратя. :)

казано от Margi на 25.03.20, 22:37:

Ако е много зор, тези дни открих отворена опаковка на Солгар от бременността ми, но в срок. Мога да пратя. :)

Много благодаря Марги. Ще пиша, ако не се справим ♥

Избива ме на забавен пост, може би щото излязохме с малкия за час  на пазар и щото ми попаднаха доста забавни колажчета днес из мрежата

Прилагам снимков материал на
“Тежестите“ на мъжа ми- Джак 1.75 л, новия стайлинг на Теодор и мъжа ми, постригвах го с машинка за оформяне на брада , най- фино оформяне. За 0 номер с ширина 1.5 см и ножица за хартия, стара, дъвчеща и полуръждясала. 3 часа точно. Косми за един пуловер и мускулна на пещрасците и рамената 😂
Днес си правих и матирах кичурите сама с четка за боя.
Малкият за тоя час разходка чу около 600 пъти “Не пипай”, а аз “ Скучно ми е”. Освен това каза че му писнало тук и искал да се местим в друга държава- Франция 😂
Имам мускулна треска навсякъде, обаче ми е много забавно.
Намерих си маска за 5 лв 😡, цинк и чакам селен след 2 дни

Движение 3000 крачки
Чистене - НЕфанатично
8.30 кафе, ми не спах особено
13.00 шепа сл.семки, 3 зелени маслини
16.30-18.00навън
19.30- салата зелена с краставица, малко салата миди, 2 безгл и половин бяла филийки с филаделфия и топло пушена сьомга, 2 рибни кюфтета
Преди малко 2 веган кокоски и малко оризов “чипс”

Вода 1.5 л
Флебодия, цинк с биотин, иберогаст, витекс. Оставих вигантола за мойте хора.

Мнението беше редактирано от Деница Малковска на 26.03.20 20:53.

27.03.20
11:33

Има селен няколко вида (е, не най-прекрасните, ако се гледа съотношението цена/качество) в ДМ. Поне в няколко магазина видях доста кутийки :)

казано от Atom на 27.03.20, 11:33:

Има селен няколко вида (е, не най-прекрасните, ако се гледа съотношението цена/качество) в ДМ. Поне в няколко магазина видях доста кутийки :)

Няма😭 Проверих. От там си купувам чудесен цинк и магнезий с калий, харесвам им продуктите. Ама са ги изкупили.
Ще ми доставят в био магазинчето от където си купувам кокоските и хляба. 😉

Един час писах и умря
Вчера нищо особено. Ядене,пиене,чистене,филми до 4.00
Днес чистене,ядене,пиене,трениране,пазар

Трен
4 кръга * 8-10-12
Двустранно гребане
Флоор прес
Предно рамо
Задно рамо
Раменна преса
Бицепсово сгъване
Трицепсово разгъване
Странични Отпади
Странични Напади
3*20
Коремни на лежанка с тежест
Странични наведи
Пазар 3600 крачки
Хората са безотговорни. Точкс

10,30- кафе
До 14,30 чистих и гладих
Морков, половин крастсеица с филаделфия,  4 суримита
16.00 тренирах
17,00-18,30 пазар
19,40- великденска салата, омлет от 1я и 2б, пресни печени картофки с копър и чесън, малко козе сирене, 2 безгл филийкибс песто. Водка, розе
Днес съм яхнала метлата яко. Пия, пуша, викам , слушам музика (хаус)

Другото същото 🙄
Малко съм се замазала

Мнението беше редактирано от Деница Малковска на 28.03.20 23:17.

Обърках се с тоя нов час
Домакински дейности
Разходка  наоколо 3000 крачки. Ба.и до морската живея 😡
Всъщност търсих ножица за брада и коса, че като гледам ще ни трябва 😂
Храна през деня не. Нищо не ми се ядеше

18.00- докато правя суши пих водка с фреш.
19.00 - малка салата с риба тон, доста суши с краставица, сурими и сьомга
По късно 2 шоко оризовки, няколко ягоди и шепа пуканки

Значи за мен няма количество Малко суши, Малко скариди и Малко водка 😂

Та така

Демоните яко ме обземат. Освен тва имам видения, дежавюта и не дебелеея 😂😂😂 Вещица съм 😈
Шегата настрана, наистина сънувам починалия си баща и постоянно ме преследват разни песни, снимки и тн напомнящи за него
Избухнах сълзи в колата, щото за пореден път пуснаха една паметна за мен и него песен

По същество
Лежерно днес
Почивах
В 16. 00 се завлякох до банята после понаготвих и отидохме да си вземем най-малкото дете от бабата и хапнахме там
18’00- водка с фреш
19.00- великденска салата, шепа пресни бейби картофи с копър ипресен чесън ( от златните х 7 лв килото), малко козе сирене, малко розе
21.00- бе чудех се що съм гладна, но като гледам отчета разбрах. Малко царевични пръчки и триъгълниче тоблерон
И после ще е ябълка май

Айде лека да ви е.

Мнението беше редактирано от Деница Малковска на 30.03.20 23:00.

Странни дни са ми тия послените.
Никакъв сън снощи. Буквално. Оцъклих се към полунощ и край
Съответно реших да не се пребивам с тренировка и домакинстване, а да го карам по- кротко
Едно след друго в 19.30 ми се счупиха дръжката на фурната и крана  на горната баня. Та ще идва майстор утре. Познат. Много ги изживявам тия битови инциденти 😂

Храна
11.00 кафе(малкия в толкова стана ????)
14.00 2 моркова с филаделфия лайт
17.00 щъках. Пазар и взех на малкия една книжка- игра. “ Как да съм щастлив” или нещо подобно. Доста е идейна.
19.00- водка , не ми вървеше днес
20.00- салата с риба тон, 3 био оризовки запечени с малко кашкавал, малко тиквички печени.
По късно 3 шоко оризовки и малко ябълка
И като ме заболя сл сплит и десния бъбрек. Гррр

Мина ми сега 😔

И другото е същото.  И свърши март

1 aприл, ама за пръв път не ми е смешно. Ако удължат извънредното положение ще стане страшно.
Замислих се, че след тоя ужас нищо няма да е същото.

Тренирах, чистих готвих
Боли ме корема или по скоро съм подута

Тренировка
4 кръга х 8-10-20
Флоор прес
Арнолд прес
Странично рамо
Лицеви
Концентрично
Кофи на пейка
Напад-отпад
Тяга на 1 крак
Повдигане крака от лег
Крънчове на шв топка

Храна
Гладна си бях, въпреки тежестта в корема
9.00 кафе сле сън 4 часа
Чистих
14.00 - 3 натурални оризовки с кашкавал и песто, нещо като мини шопска салата, шепа оризов пълн чипс  и малко шоко кокосово мляко
15.00-17’00 дремах
17.30- тренирах
20.00- великдеска салата,шепа бейби пресни картофки печени, тиквичка и домат с подправки и чукнато яйце във фурн, розе

По късно ред черен тоблерон

Другото същото

Прескочи до:
Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1