Болка в бицепса

06.02.19
12:01

Здравейте,

от няколко месеца се завърна една стара контузия, която ме тормозеше и по-рано, а именно рязка болка в бицепса при контракция на мускула или натоварване. Спортувам активно от ученическите години (сега съм на 32) като за пръв път се появи преди няколко години след набирания с тежест. Не мога да локирам точната болка, но е някъде където се застъпват biceps brachii и brachialis. Ходил съм на лекар, но без особен резултат - “почивай си, мажи го с Фастум гел...” Подозирам, че имам някакво микро разкъсване на влакна (и може би някакво възпаление ?), няма видими симптоми, но тази контузия се превръща в хронична (в края на лятото се възобнови отново след набирания с тежест). Ще съм ви много благодарен ако някой има опит с подобна контузия да сподели как мога да се справя (бих пробвал и алтернативни методи).

Поздрави, Любо

Темата беше редактирана от Lyubomir Marchev на 06.02.19 12:16.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1